Upřímná omluva všem mým SB

26. července 2010 v 16:03 | Bree T. |  Kecy jen tak

Konečně mi došlo, že bych se Vám, mým SBénkám, měla za něco omluvit... bohužel za něco, co se asi nezmění, protože já jsem prostě naprosto nezodpovědná a blbá.

Klikněte na Celý článek

Drahá SB,
možná jste na mně naštvaní, možná byste si mně nejradši smazali z Affíků a možná už mi tam někteří z vás máte jen napsanou, ale jako jednu z Affs mi neberete. Já se vám vůbec nedivím. omlouvám se, že neobíhám své Spřátelené blogy. je dost blbá výmluva, že je tohle můj první blog, kde mám nějaké SB a že prostě obíhat zapomínám. Vím, že mi to nikdo nevěří. Sama nevěřím tomu, že zrovna tohle je ten pravý důvod. Není to ale, že byste mně nezajímali. Moc si vás vážím, protože kvůli vám mám nějakou (sice mizernou, protože je vás málo, ale přesto) návštěvnost.
Jste moc milá SBénka a moc nerada bych o vás přišla, to vám přísahám.
MOJE SB, KTERÉ SE U MNĚ DOSTALI NA PRVNÍ DVĚ MÍSTA (dvě SB, která mám nejraději)
Nessie
$tar$-Girl$

PROČ NESSIE?
Protože Vlaďka je skvělá kamarádka, se kterou se pobavíme, hlavně když hrajeme Twilight, viď že jo xD všechny vyhnat na nákupy a zlíbat Carlislea k smrti xD pecka xD
A pak taky proto, že je to holka do nepohody, se kterou se dá skvěle pokecat x)

PROČ $TAR$-GIRL$?
Tak u Mari je to asi jasné. x) Je to ta nejlepší kamarádka, jakou jsem kdy měla. S tímhle blogem mi pomáhala, stejně jako s blogem, který by byl místo tohoto, kdyby se mi nestala pitomá věc: Nemohla jsem se přihlásit. Mari mi držela nad vodou, když bych sklouzla pod hladinu. Podržela mně, když jsem měla velkou hádku se svým klukem a myslela jsem, že se zabiju. Za to jí děkuji, protože jinak už bych tu nebyla a nikdy už bych si s ní nevolala ani nepsala.To, že jsem se zmínila jen o Vlaďce a o Mari ovšem neznamená, že Vy, ostatní, byste nebyli skvělí. Všichni jste úžasní. Jen... ty dvě... prostě je znám nejvíc.
Prosím, promińte mi, že neobíhám. Vím, vám to ubírá jednu osobu v týdenní návštěvnosti. A vím, že to dost naštve, protože každý chce, aby měl návštěvnost vysokou. Omlouvám se.

Vaše Bree
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nessie Nessie | E-mail | Web | 26. července 2010 v 16:17 | Reagovat

Ani nechápu, proč  se omlouváš. U mě je to, to samí. Ale  úplně mě dojal, ten článek. A ty ses chtěla zabít? O tom ani nevím... Ale vytahovat tuto nebudu.
Prostě si fajn Aff a nikdy, nikdy by mě nenapadlo, si tě smazat. Říkám nikdy, protože opravdu nikdy!
Há! Už chápu, proč jsem si vymyslela přezdívku na webech jako Never, protože je to moje nejpoúžívanější slovo :-D
Ale zpět do reality.
Mám pro tebe malinkou radu (prosím, neber to, jako nějakej rozkaz nebo něco); mohla by jsi sem dávat třeba nějaké novinky o Stmívání, hercích atd. atd. atd., chápeš, ne? Ale dělat to nemusíš, to mě jenom tak napadlo...
A mám malinkou prosbu... Jestli by jsi mě přejmenovala na Nessie x)
Zazvonil zvonec a komentáře je konec x)

2 JasperAlice Cullen♥♥♥ JasperAlice Cullen♥♥♥ | Web | 26. července 2010 v 16:19 | Reagovat

No já si tě mazat nebudu...Ale uvidíme...

3 JasperAlice Cullen♥♥♥ JasperAlice Cullen♥♥♥ | Web | 26. července 2010 v 16:22 | Reagovat

No po pravdě na minulých blocích to bylo to samé..a to sem jich za celý život měla asi 35..možná i více..nestíhala sem je...x((...Beru na vědomí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Kopírujte jen se zdrojem!


                    Cullenovi                                            Quiletti                      
cullens