Životopis Renesmé

15. června 2010 v 7:17 | VercikaS |  Renesmé Carlie Cullen
Celé jméno: Renesmé Carlie Cullen (Nessie)
Rasa: Poloupír
Datum narození: 18.prosince 2009, I když je poloupír, nikdo jí nepřeměnil. Díky spojení člověka a upíra se jím tak narodila.
Původ postavy: Forks, Washington
Popis postavy: Nessie má dlouhé bronzové vlásky po svém otci, ale hnědé oči po mamince. Každým dnem roste, takže teď už vypadá jako jednoroční malé dítě. Je krásná, kůži má sněhově bílou, ale pořád jí v těle proudí lidská krev a tluče srdíčko. Každý si jí ihned zamiluje při jediném pohledu.
Povolání: Zatím nic.
Historie postavy: Renesmé se narodila jednoho večera Belle Cullenové, rozené Swanové.
Její jméno se spojilo z jmen jejich rodičů. Renesmé je z Reneé (matka Belly) a Esmé (matka Edwarda). Carlie je z Carlislea (otec Edwarda) a z Charlieho (otec Belly).
Jelikož byla ale Nessie poloviční upír, zabíjela tak svojí maminku a ta musela být přeměněna v upíra. O to se postaral Edward. Protože věděl, že když už k tomu musí dojít, splní Bellino přání a dá jí svůj jed. Bál se, aby jí nijak neublížil a tak jí vpravil jed do srdce injekcí.
Když se Nessie shledala se svou maminkou, byla moc šťastná. Už tehdy o Vánocích se však zjistilo, že má velice zvláštní nadání. Má podobnou schopnost jako Edward. Ale zatímco on myšlenky čte, Nessie dává ty své dobrovolně číst ostatním jen tím, že jim přiloží svou dlaň na jejich tvář.
Nessie roste stále rychleji. Na to, že se narodila před nedávnem už vypadá na jeden rok.
Když se Bella dozvěděla, že se Jacob do Nessie otiskl, chtěla ho zabít. Ale ví, že by tak ublížila Nessie, protože ona ho má velice ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Kopírujte jen se zdrojem!


                    Cullenovi                                            Quiletti                      
cullens