Poděkování

3. června 2010 v 19:25 | VercikaS
Poděkování
Děkuji všem, kteří si můj příběh četli se zájmem. Pokud bych měla jmenovat, jsou to lidi z internetu. Například úžasná Marina, bez které by tento příběh ani nevznikl. Byla to ona, kdo mi dala nápad. Vše to začalo obyčejnou Twilight Gameskou. Myslím, že všichni, nebo alespoň většina z vás ví, o co jde. Je to hra, kde potřebujete hodně fantasie. A Mari je člověk, který má fantasie plno. To Marinu napadlo, že bude mít Bella ráda labutě.  Myslím, že ani ve snu jí nenapadlo, že bych to do příběhu napsala. Ale napsala jsem to tam. Vím, že tenhle článek je málo. Je málo za to, co vše pro mně ti skvělí lidé udělali. Jak mi pomohli. Všichni mi skvěle pomáhali tím, že mi vždy zvedli náladu, když mi nebylo dvakrát nejlíp.
Dále pak děkuji Vlaďce, která si vždy přečetla kapitoly téměř ihned, co jsem jí napsala, že jsou na blogu.
Ovšem lidí, kteří si můj příběh četli, je opravdu hodně a na poděkování všem bych potřebovala napsat další knihu, která by se jmenovala ´Poděkování za Sun shine´… Děkuji za to, že všichni měli svatou trpělivost, když jsem je svým příběhem otravovala. Děkuji ještě jednou Vlaďce a to za krásné video, které mi vyrobila na téma Sun shine. Děkuji vám všem. Bez vás by tento příběh nevznikl. Jsem ráda, že mám tak skvělé přátelé, jako vás. Jste úžasní. Doufám, že vás jednou potkám naživo. Že s Vlaďkou a s Mari nebudu mluvit jen přes skype. Pevně věřím, že jednoho dne nebudu psát: "Těším se, až tě uvidím." Věřím, že jednoho dne napíšu: "Těším se, až tě ZASE uvidím."
Veronika Synková
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Isabella-Bella Isabella-Bella | 3. června 2010 v 21:01 | Reagovat

:-) No,něco bych ti tam vytkla,ale to máš jedno.Jinak pěkné poděkování :-) A dík,že mě tam uvádíš jako že jsem ti navrhla nápad? Jo,nějak tak :-)

2 Nessie Nessie | E-mail | Web | 3. června 2010 v 21:31 | Reagovat

:-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Kopírujte jen se zdrojem!


                    Cullenovi                                            Quiletti                      
cullens