Červen 2010

Breeina smrt- básnička

30. června 2010 v 8:15 | VercikaS |  Moje tvorba

Tak jsem se rozhodla opět pro další básničku... protože jsem se začala poslední dobou zajímat o Bree, bude tato básnička právě o ní- a o její smrti.

Více po kliku na Celý článek.

Rozcestník- díly

30. června 2010 v 7:14 | VercikaS |  Sága Twilight
----------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------

O filmu BD

30. června 2010 v 7:10 | VercikaS |  Breaking Dawn
Začínají přípravy na svatbu Belly a Edwarda. Na svatbě se sejdou jako hosté lidé, upíři a také vlci. Ještě tentýž večer odjíždějí novomanželé na svatební cestu na ostrov Esme. Po svatební noci Bella zjišťuje, že být člověkem není zase až tak špatné, jak si dřív myslela. Po pár týdnech manželství zjišťují, že je Bella těhotná. Edward domlouvá s Carlislem okamžité zničení plodu a okamžitý návrat do Forks. Mezitím Bella telefonuje Rosalii, aby jí pomohla zachránit dítě. Ve Forks se kmen vlků dozvídá, že novomanželé jsou zpět a Charlie si zoufá, že ho nechtějí pustit k dceři, která údajně trpí nevyléčitelnou chorobou. Jacob zasahuje a jde ke Cullenovým domů. Zjišťuje pravdu a pomáhá Cullenovým s problémy, které se vyskytují ve smečce vlků. Bella bojuje o život, ale čím je dítě silnější, tím Bella slábne. Je jisté, že porod nepřežije. Po narození dítěte je Bella přeměněna v upírku. Šťastný život (či neživot) netrvá dlouho a k Volturiovým se donáší, že Cullenovi mají upíří dítě. A tak začínají Cullenovi shánět svědky, kteří jim dosvědčí, že dítě je Edwarda a Belly. 
(zdroj: http://www.csfd.cz )


O filmu Twilight

30. června 2010 v 7:07 | VercikaS |  Twilight
Sedmnáctiletá Bella se stěhuje ke svému otci do městečka zvaného Forks. Zde se seznámí s Edwardem, který je sice upír, ale vegetarián! Edward při prvním setkání s Bellou pocítil ,,lásku", kvůli které Bellu nenáviděl. Má proto potřebu ji neustále ochraňovat. Do Forksu se zatoulají opravdoví krvechtiví upíři a jeden z nich si vyhlídne Bellu jako svou oběť. Ale to přece Edward nemůže dovolit!
(zdroj: http://www.csfd.cz )


O filmu NM

30. června 2010 v 7:01 | VercikaS |  New moon
Pokračování filmu Stmívání (Twilight 2008). Jak se bude dál vyvíjet vztah Belly a Edwarda po osudové oslavě Belliných 18-tých narozenin? Co když prostě není možné, aby upír miloval člověka a naopak? A co když do hry vstupuje někdo třetí, kdo taky není tak úplně obyčejný člověk? Film o velké lásce, která skončila. O velkém trápení a velkém přátelství, které naopak začalo. O návratu, který je následován dlouhým během o život milované osoby...   
( zdroj: http://www.csfd.cz )


Kdo to?

29. června 2010 v 14:32 | VercikaS |  Bleskovky a jiné soutěže

Tak.. je tu takový malý kvíz, velmi jednoduchý :) skládá se ze tří úkolů... a tady jsou:

1. Zjisti, ke komu patří následující oči:
a.
a1
b.
b1

c.
c1

Zjisti, kdo je kdo:
a.
a2


b.
b2


c.
c2

Zjisti, komu patří následující rty:

a.
a3

b.
b3

 c.
c3

Pět prvních dostane diplomky! x)

Kniha, o které víte

29. června 2010 v 11:29 | VercikaS |  Kecy jen tak

Stephenie vydala další knihu!

Jmenuje se KRÁTKÝ DRUHÝ ŽIVOT BREE TANNEROVÉ a původně ani vydána být neměla! Ano, máte pravdu, není to úplně ta nejnovější zpráva... ale omlouvám se, já si toho opravdu všimla až nedávno...

My dream- Golden butterfly

29. června 2010 v 11:19 | VercikaS |  Kecy jen tak

Tak se mi zdál jeden šílený sen xD (opět) a pojmenovala jsem ho ZLATÝ MOTÝL. Sen jsem si do počítače napsala ve stylu příběhu, tak snad se vám bude líbit....


I kissed Bella- video

28. června 2010 v 22:30 Eclipse

VIDEO JE BOHUŽEL BEZ TITULKŮ, PROTO JSEM POD NĚJ NAPSALA PŘEKLAD ;)
Bella: Edwarde!
Edward: Jestli se jí ještě někdy dotkneš!
Bella: Nedělejte to!
Jacob: Ještě se nerozhodla!
Edward: Tak já ti trochu napovím. Počkej si, až se vyjádří.
Jacob: Fajn. Počkám si.
Bella: Jacobe, běž už, ano?
Charlie: V klidu, hoši, v klidu, trochu se uklidníme. Dobrý? Co se děje?
Jacob: Políbil jsem Bellu.
...

Skvělé video- Bree a novorozený upír

28. června 2010 v 21:00 | VercikaS |  Eclipse

Našla jsem jedno úplně úžasný video! Nevím, vám se možná tak úžasný zdát nebude, ale já si ho musím pouštět pořád dokola!

Bree: Cos mi to udělal? Je mi tak...
Novorozený: Jo. Já vím. Seženeme ti někoho na pití. Snaž se nenechat se zabít.Upíři se plíží k nám...

24. června 2010 v 11:16 | VercikaS |  Kecy jen tak

Doba čekání na třetí díl ságy Stmívání se nám zkracuje!


Zatmění totiž příjde do kin již 30.6. !!! Den předtím, 29.6., bude v CineStaru trojprogram (Stmívání, Nový měsíc a Zatmění), na který si již nyní můžete objednat lístky ;)
Doufám, že bude Eclipse stejně skvělé jako dva předchozí díly, jelikož se na něj už moc těším! 
  Plocha pro Eleanis

23. června 2010 v 22:09 | VercikaS |  Moje tvorba

Moje první plocha na přání je hotová! Eleanis ji posílám na e-mail ;)

Vy si ji můžete prohlédnout, kliknete-li na Celý článek

Dělám plochy na přání!

22. června 2010 v 22:17 | VercikaS |  Kecy jen tak

Chtěli byste hezčí obrázek na plochu vašeho PC a nemůžete žádný sehnat? 

Klikněte na Celý článek...


Chat

21. června 2010 v 22:07 | VercikaS |  Kecy jen tak

Můj vlastní chat je zde! x) Všichni si tam můžeme psát! x)


Taylor a já- románek snů (my story)

16. června 2010 v 22:07 | VercikaS |  Moje tvorba

Jak jsem slíbila v minulém článku, dávám sem na blog můj příběh, který se jmenuje...

... Taylor a já- románek snů.
Přečíst si ho můžete, kliknete-li na Celý článek.

Taylor a já- románek snů

16. června 2010 v 7:20 | VercikaS |  Kecy jen tak
Začala jsem psát povídku, která se jmenuje Taylor a já- románek snů. Pak to sem dám do rubriky Moje tvorba, tak se těšte. Předem ale upozornuji, že to je spíš takový vtip, než aby se to dalo brát podle hlediska literárních prací.
Vaše VercikaS


Životopis Edwarda

15. června 2010 v 7:18 | VercikaS |  Edward Cullen
Edward navštěvuje spolu se svými sourozenci (Alice, Emmet, Rossalie, Jasper) střední školu. V jídelně spatří Isabellu Swan. Na hodině biologie ji učitel posadí vedle Edwarda. Pokud je hezké počasí Cullenovi zmizí (jdou na lov).Když umíral roku 1918 na Španělskou chřipku, doktor Cullen ho proměnil v upíra. Edward má dar číst myšlenky. Zamiluje se do Belly Swan (jen jí myšlenky jako jedinému člověku na světě nepřečte). Má "sourozence" Emmeta, Alici( čteme Elis), Jaspera a Rosalii, "matku" Esme a "otce" Carlisea(čteme Karlajl). Tito upíři se živí zvířecí krví.

Životopis Renesmé

15. června 2010 v 7:17 | VercikaS |  Renesmé Carlie Cullen
Celé jméno: Renesmé Carlie Cullen (Nessie)
Rasa: Poloupír
Datum narození: 18.prosince 2009, I když je poloupír, nikdo jí nepřeměnil. Díky spojení člověka a upíra se jím tak narodila.
Původ postavy: Forks, Washington
Popis postavy: Nessie má dlouhé bronzové vlásky po svém otci, ale hnědé oči po mamince. Každým dnem roste, takže teď už vypadá jako jednoroční malé dítě. Je krásná, kůži má sněhově bílou, ale pořád jí v těle proudí lidská krev a tluče srdíčko. Každý si jí ihned zamiluje při jediném pohledu.
Povolání: Zatím nic.
Historie postavy: Renesmé se narodila jednoho večera Belle Cullenové, rozené Swanové.
Její jméno se spojilo z jmen jejich rodičů. Renesmé je z Reneé (matka Belly) a Esmé (matka Edwarda). Carlie je z Carlislea (otec Edwarda) a z Charlieho (otec Belly).
Jelikož byla ale Nessie poloviční upír, zabíjela tak svojí maminku a ta musela být přeměněna v upíra. O to se postaral Edward. Protože věděl, že když už k tomu musí dojít, splní Bellino přání a dá jí svůj jed. Bál se, aby jí nijak neublížil a tak jí vpravil jed do srdce injekcí.
Když se Nessie shledala se svou maminkou, byla moc šťastná. Už tehdy o Vánocích se však zjistilo, že má velice zvláštní nadání. Má podobnou schopnost jako Edward. Ale zatímco on myšlenky čte, Nessie dává ty své dobrovolně číst ostatním jen tím, že jim přiloží svou dlaň na jejich tvář.
Nessie roste stále rychleji. Na to, že se narodila před nedávnem už vypadá na jeden rok.
Když se Bella dozvěděla, že se Jacob do Nessie otiskl, chtěla ho zabít. Ale ví, že by tak ublížila Nessie, protože ona ho má velice ráda.

Životopis Belly

15. června 2010 v 7:13 | VercikaS |  Bella Swan (Cullen)
Celým jménem Isabella Marie Swan.
Bella se narodila ve Forks, ale její matka a otec se rozvedli, když jí bylo šest měsíců. Většinu svého dětství strávila v Kalifornii a později ve Phoenixu v Arizoně. Je příšerně nemotorná a pro své vlastní dobro se pokouší vyhýbat sportu a tanci.
Když se její matka znovu vdala, Bella se rozhodla vrátit zpět do Forks, aby žila se svým otcem. Bella se cítila trochu provinile, že její matka kvůli ní nemůže trávit tolik času se svým novým manželem, a tak se dobrovolně přestěhovala k otci.
Ve škole byla Bella přijata s velkým zájmem a hned se spřátelila s několika lidmi. Poprvé spatřila Edwarda a jeho rodinu při přestávce na oběd a bylo ji řečeno, že se obvykle straní společnosti. Na hodině biologie byla Bella přinucena posadit se vedle Edwarda. Reagoval na ni podivně, myslela si, že ji nenávidí.
Nebyli to ani dva týdny poté, když se Edward vrátil do školy a Bella se s ním mohla pořádně seznámit.
Po nějakém čase Bella odhalí Edwardovo tajemství a přijme jej jako upíra. Několikrát ji zachrání život a to způsobí, že se jeho posláním stane udržovat ji mimo nebezpečí. Dvojice se do sebe zamiluje, přestože je všechno proti nim.

Ve zkratce:
přezdívka: Bella, Bells
datum narození: 13. září 1987
místo narození: městečko Forks
barva vlasů: hnědá
barva očí: hnědá
výška: 162, 5 cm
váha: asi 54 kg
Koníčky: Edward Cullen, nehody všeho druhu
Povolání: sdudentka střední školy ve Forks
Auto: Chevrolet Pickup Truck z roku 1953


Její popis:
Bella má velmi světlou pleť, dlouhé, rovné, tmavě hnědé vlasy a čokoládově hnědé oči. Její obličej má srdcovitý tvar, široké čelo, velké, hluboko posazené oči, vystouplé lícní kosti, tenký nos a úzkou čelist se špičatou bradou. Její rty jsou poněkud neúměrně velké, trochu příliš plné k její bradě. Její hnědé obočí je tmavší než její vlasy a rovnější, než že jsou klenutá. Je štíhlá, ale vůbec ne svalnatá. Má krátké a široké nehty na rukou, protože má nervní zlozvyk kousat si je.

Charakteristické rysy: Nesmírně náchylná k nehodám, je doslova "magnet" na nebezpečí

Co dělá: V současné době studuje na Střední škole ve Forks, práce na
částečný úvazek v Newtonově prodejně sportovních potřeb.

Rodina: matka - Reneé Dwyerová, otec - Charlie Swan

Auto: Červený náklaďáček 1953 Chevy Pickup, spravený motocykl červené barvy

Osobní historie:

Bella se narodila ve Forks, ale její matka a otec se rozvedli, když jí bylo šest měsíců. Většinu svého dětství strávila v Kalifornii a později ve Phoenixu v Arizoně, kde nebyla velmi oblíbená a nikdy neměla pocit, že zapadla. Je příšerně nemotorná a pro své vlastní dobro se pokouší vyhýbat sportu a tanci.

Když se její matka znovu vdala, Bella se rozhodla vrátit zpět do Forks, aby žila se svým otcem. Bella se cítila trochu provinile, že její matka kvůli ní nemůže trávit tolik času cestováním se svým novým manželem, a tak dobrovolně, ale ne nadšeně, přestěhovala k tátovi. Ten ji koupil náklaďáček od Billyho Blacka a snažil se, aby se ve svém novém domově cítila příjemně.

Ve škole byla Bella přijata s velkým zájmem a hned se spřátelila s několika lidmi. Poprvé spatřila Edwarda a jeho rodinu při přestávce na oběd a bylo ji řečeno, že se obvykle straní společnosti. Na hodině biologie byla Bella přinucena posadit se vedle Edwarda, protože to bylo jediné neobsazené sedadlo ve třídě. Reagoval na ni podivně, způsobil tím, že si myslela, že ji nenávidí. Nebyli to ani dva týdny poté, když se Edward vrátil do školy a Bella se s ním mohla pořádně seznámit.

Po nějakém čase, Bella odhalí Edwardovo tajemství a přijme jej jako upíra. Několikrát ji zachrání život a to způsobí, že se jeho posláním stane udržovat ji mimo nebezpečí. Dvojice se do sebe zamiluje, přestože je všechno proti nim. Bella se stává obětí Jamese a je zachráněna, když se Edward napije její krve a zabrání jedu rozšířit se po těle.

Na své osmnácté narozeniny se Bella řízne o papír a je vystavena obrovskému nebezpečí u Cullenů doma. Kvůli tomu se jí Edward rozhodne opustit. Bella přežívá v téměř strnulém stavu týdny potom a jen tak tak zvládne chodit do školy a do práce. Rozhodne se riskovat, aby "uslyšela" Edwardův hlas a získá pomoc - Jacoba Blacka v přestavování motocyklu. Z těch dvou se stanou velmi dobří přátelé, dříve než se Jacob přidá do "kultu". Bella se dozví, že Jacob a ostatní náctiletí Quileutští kluci jsou vlkodlaci.

Když se Alice vrátí do Forks, poví Belle, že si Edward myslí, že je mrtvá a má v úmyslu se zabít. Ty dvě podnikají cestu do Itálie, kde Edwarda zastaví a jsou zadrženi Voltoriovými (něco jako upírská královská rodina). Vrátí se do Forks se slibem, že se z Belly stane upír. Doma, Edward souhlasí se přeměnou Belly, pokud se za něj nejdříve provdá.

Na líbánkách splodili dceru Rennesmé. Bella odmítla potrat a pomocí Rosalie, která se stala její přítelkyní, jí přívedla na svět. Při porodu jí Edward proměnil protože umírala.

Kopírujte jen se zdrojem!


                    Cullenovi                                            Quiletti                      
cullens